A Generali-Providencia Biztosító Zrt. keres gyakorlattal rendelkező és vállalkozó szemléletű értékesítési kollégákat KNV specialista tanácsadó munkakör betöltésére, Budapest, Pest, Heves megye és vonzáskörzetéből, akik magas szinten tudják kiszolgálni ügyfeleiket, proaktívan tudják segíteni őket gazdasági döntések meghozatalában. A Generalinál a tanácsadói munka kiemelt presztízsű tevékenység. A kolléga a munka során szabadságot élvezhet, jól bevált munkamódszere szerint dolgozhat. Emellett folyamatos szakmai támogatást biztosítunk.

Feladat:

Ajánlatok előkészítése, kidolgozása, szerződések megkötése, fenntartása

Aktív közreműködés a termékek értékesítésében és megújításában

Rendszeres kapcsolattartás a partnerekkel

Elvárás:

Felsőfokú végzettség vagy középfokú végzettség és államilag elismert, regisztrált biztosításközvetítői vizsga

Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

Üzleti megjelenés

Eredmény és minőség orientáltság

Előny:

Biztosításértékesítési tapasztalat, pénzügyi ismeretek, jó kapcsolati rendszer

Amit kínálunk:

Megbízási jogviszony. Egyedi jövedelem megállapodás (kiemelt alapbér és jutalék) .Személyre szabott karrier lehetőség. Piacvezető termékek. Szakmai előrejutási lehetőség. Komplex átképzési rendszer

Jelentkezés: generali.szg@postafiok.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal.

----------------------------------------------------------------------------------------

Önéletrajz


Az önéletrajznak egyetlen célja van, bejuttatni minket az interjúra. 
Az önéletrajz terjedelme. 
Az 1-2 oldalas önéletrajz a tökéletes. Semmi esetre se írjunk ennél hosszabb önéletrajzot, de általánosságban elmondható, hogy a 3 oldalnál hosszabb önéletrajz nem tesz jó benyomást, és sok esetben nincs is idejük végig olvasni.
 Képzeld magad a munkaadód helyébe, akinek több száz önéletrajz közül kell kiválasztania a legmegfelelőbbet. Tényleg végig szeretnéd olvasni mindenki teljes munkavállalói múltját, vagy hatásosabb lenne, ha csupán a legfontosabb néhány, a megpályázott munkakörhöz leginkább illeszkedő referenciák lennének feltűntetve?
 Egy munkáltató, egy tapasztalt HR-es akár 30 másodperc alatt eldöntheti, hogy alkalmas-e a pályázó az önéletrajza alapján a pozícióra, vagy sem. Ha a legfontosabb tapasztalatok, képzettségek az önéletrajz 3-4-ik oldalán vannak elrejtve valahol, akkor nagyban csökken az esély, hogy egyáltalán behívják a pályázót az interjúra.
 A hasznos sorrend.
A munkatapasztalatok fontosabbak az iskolai eredményeknél. Ebből következően a legjobb, ha a referenciák az önéletrajz struktúrájában megelőzik az iskolai végzettségeket.
A munkáltató nem azokra a képességeinkre kíváncsi amire mi büszkék vagyunk, hanem azokra aminek a meglétéből neki előnye származik. Gondolkodjunk egy kicsit az Ő fejével.
Mindig igazítsuk az önéletrajzunkat a meg pályázott álláshoz.
Mindig legyen egy elmentett példány a számítógépeden, ha szükséges, módosíthatod a különböző álláshirdetéseknek megfelelően. Miután átolvastad az álláshirdetést, feltétlenül keress rá a cég honlapjára ha ez lehetséges, nézd meg, hogy szerepelnek- e azok a szempontok, amelyekre szükség van a pozíció betöltéséhez.
Nem szükséges minden pontot meghagyni. Egyszerűen töröld azokat a pontokat, amelyek kevésbé lényegesek az adott munkakör betöltéséhez és helyettük nevezz meg valamit amiből a hirdetés szempontjából előnyöd származhat. Használj a pozícióra jellemző szakkifejezéseket, ezzel is azt tudatva a munkáltatóval, hogy tájékozott vagy az adott területen.

Adatok.
Az önéletrajznak a neveddel kell kezdődnie középen felül. Nincs szükség az ’’Önéletrajz’’, vagy ’’CV’’ megjelölésére, mivel ez egyértelmű. Jobb oldalon ajánlott egy fotó. Lehetőleg ne a érettségizős, vagy esküvői fotókból tegyünk fel.
Az elérhetőségek következnek a név után, de nem túl nagy helyet kihagyva. Ha szükséges használj kisebb betűméretet és helyezd a felső sarokba.
Eddigi munkatapasztalatok
Ahogy az a első részében is szerepel, a munkatapasztalatok előzzék meg az iskolai képzettségeket az önéletrajz szerkezetében. A képzettségeket és a munkatapasztalatokat sorrendjénél haladhatsz  visszafelé, vagy előre is. Ez nem lényeges, viszont az összes többi felsorolásnál (iskolák, tanfolyamok) ezt a sorrendet kell követned.
A munkahelyek felsorolásakor említsd meg a vállalat nevét, a munkába állás hónapját, évét. Fontos, 1-2 sorban a betöltött feladatkört. Emeld ki a meghirdetett álláshoz szükségeseket, ha van ilyen.
Tanulmányok
Itt szigorúan szorítkozz a tényekre. Ez a rész ne legyen hosszabb 5 sornál, harmadik személyben írd, adjon pontos áttekintést a munka és az iskolai képzettségekről, eredményekről. Maradj tárgyilagos, de azért ügyesen emeld ki az alkalmasságodat alátámasztó tényeket.
Egyéb tanfolyamok, képzések.
Csupán akkor érdemes megemlíteni a különböző továbbképzéseket, egyéb szakmákat, ha azok illeszkednek a megpályázott munkakörhöz. Ha mondjuk elvégeztél egy szabás-varrás tanfolyamot, nem igazán számit ha beírod egy esztergályos pályázatba. De ha ruhaiparba jelentkezel sales-nek ott érdemes megemlíteni.
Hobbi
Itt röviden említsünk meg olyan dolgokat, amelyek nem túl személyesek. Sok multinál fontos, hogy valaki sportol-e, mennyire figyel magára, művelődik-e.